Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí Konstrukce (P3841)

referenční číslo: 8D5EFBDC | aktuálnost: 10.05.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

vedení týmu konstruktérů a technologů, konstrukční a vývojová práce v CAD programech, návrhy řešení, zajímavá práce na zakázkách/projektech

Požadujeme

M/Ž, min. SŠ vzdělání (VŠ vzdělání je výhodou), AJ (min. na úrovni B1), alespoň 5 let praxi ve strojírenství, znalost 3D CAD programů, výhodou je zkušenost s nerezem nebo s výměníky, chuť pracovat na nových projektech

Nabízíme

Možnost mzdy 50 000 Kč měsíčně, prémie a další mimořádné odměny, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů placené dovolené a další firemní benefity, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, příspěvek na dopravu a stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost sportovních aktivit pro zaměstnance, akce pro zaměstnance a jejich rodiny, stabilní zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí, moderní pracovní prostředí

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Chotěboř,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Profese: konstruktér, project manager, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie