Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí Konstrukce (P3841)

referenční číslo: 8D5EFBDC | aktuálnost: 22.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

vedení týmu konstruktérů a technologů, konstrukční a vývojová práce v CAD programech, návrhy řešení

Požadujeme

M/Ž, min. SŠ vzdělání /VŠ vzdělání je výhodou, AJ (min. na úrovni B1), znalost programů Solidworks, popř. Inventor, alespoň 5 let praxi ve strojírenství, výhodou je zkušenost s nerezem nebo s výměníky, chuť pracovat na nových projektech, chuť řídit tým, přirozená autorita

Nabízíme

Finanční ohodnocení až 50 000 Kč měsíčně, zajímavý motivační program, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů placené dovolené a další firemní benefity, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, stabilní zázemí velké výrobní společnosti s téměř stoletou tradicí

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Chotěboř,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Profese: konstruktér, project manager, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie