Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač kvality

referenční číslo: 8D280E1F | aktuálnost: 02.05.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Člen projektového týmu nových projektů za oblast kvality
- Organizace laboratorních zkoušek nových výrobků a návrhy na zlepšení
- Spolupráce při návrzích nápravných opatření
- Spolupráce na tvorbě a aktualizaci procesu FMEA
- Zodpovědnost za koncept měřidel a leer (měricí šablony) nových výrobků
- Zodpovědnost za proces vzorování nových výrobků pro zákazníka

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- Znalosti z oblasti kvality - kontrolní plány, FMEA, nástroje pro řešení kvalitativních problémů
- Znalosti zkoušek plastových dílů a systémů měření
- Dobrá znalost němčiny nebo angličtiny
- Technické myšlení, schopnost analyzovat závady na dílech a spolupracovat na návrzích na zlepšení
- Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Místo pracoviště: Tachov

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita