Typ nabídky

Minimální mzda

Office manager

referenční číslo: 8C8038DA | aktuálnost: 02.05.2017

TEMPUS NET s.r.o.

Developerská a investiční společnost Tempus Investment a.s. hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: Office manager

Náplň práce

Zaměstnanec na této pozici bude zodpovědný za:
• Administrativní chod společnosti:
o Nastavení a kontrola procesů
o Oběh listin .
o Kontrolu plnění úkolů pracovníků společnosti.
o Vedení evidence projektů a úkolů
o Motivace zaměstnanců k včasnému a kvalitnímu plnění úkolů

• Zajištění provozu společnosti:
o Kontrola a řízení provozních výdajů
o Správa vozidel
o Koordinace externích dodavatelů:
 IT
 Web

• Recepční činnost společnosti/asistentka:
o Vedení recepčních
o zajišťování firemních akcí

• Koordinace práce s lidskými zdroji:
o Řeší legislativní předpisy spojené s provozním řádem a metodikou spojenou s předpisy BOZP a PO dle platné legislativy.

Požadujeme

• Relevantní praxe v oboru, minimálně 3 roky
• Dobré komunikační a prezentační dovednosti
• Znalost vhodných SW nástrojů pro plánování a kontrolu úkolů a projektů
• Schopnost vést a motivovat tým
• Loajalita
• Časová flexibilita a spolehlivost

Pro tuto práci je výhodou:
• Předchozí praxe např. v advokátní kanceláři, větší realitní společnosti, developerské a finanční společnosti
• Zkušenost s change management – změna menší společnosti na střední společnost
• Právní a finanční povědomí
• Odolnost vůči stresu
• Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
• Znalost anglického jazyka

Nabízíme

• Termín nástupu: ihned

• Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 21 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Místo pracoviště: Radlická, Praha 5

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita