Typ nabídky

Minimální mzda

Financial & Operations director

referenční číslo: 8C7D6FA7 | aktuálnost: 24.03.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která je moderním vydavatelství a své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operations director.

Náplň práce:
• zodpovědnost za finanční řízení společnosti
• zajištění rozvoje a stabilního fungování vnitropodnikového informačního systému
• vedení a řízení pracovníků – finanční oddělení, controlling, systémy, backoffice
• komunikace s auditory, bankami a daňovými poradci podílení se na tvorbě analýz start-upových projektů, akvizic apod.
• tvorba finančních plánů a rozpočtů, měsíční, roční závěrky
• pravidelné porady a reporting vedení společnosti

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• znalost účetní legislativy a oblasti controllingu
• praxe v auditu výhodou
• výborné analytické a organizační schopnosti
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení
• spolupráce v dynamické a rozvíjející firmě
• osobní a profesní rozvoj
• automobil k pracovnímu i osobnímu užití, notebook, mobil
• přátelská atmosféra na pracovišti
• místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Management, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské