Typ nabídky

Minimální mzda

Opravář elektronik nebo operátor (P3800)

referenční číslo: 8C51CFBB | aktuálnost: 27.07.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Opravy základních desek,
diagnostika závad na deskách plošných spojů s použitím běžných měřidel, osciloskopů, analyzérů, multimetrů,
orientace v kusovnících,
práce s elektrotechnickými schématy,
testování základních desek,
reportování výsledků s použitím elektronického systému

Požadujeme

Technické vzdělaní se zaměřením elektro-slaboproud
Způsobilost dle vyhlášky 50/1978 § 5 nebo ještě lépe 6,
základní znalost AJ, uživatelská znalost práce s PC; znalost servisní problematiky (diagnostika závad na deskách plošných spojů, orientace v kusovnících, znalost elektrotechnických schémat),
zkušenost s výměnou SMD/mBGA součástek,
ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

Práce na HPP v silné zahraniční společnosti, možnost profesního růstu, odpovídající plat, firemní benefity,nástup možný ihned

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Profese: elektrotechnik, zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity