Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha čpavkového chlazení/ středotlaké parní kotelny (kmhb)

referenční číslo: 8B4E9266 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

CHLAZENÍ
- obsluha provozu kompresorů ledárny a čpavkového chladícího zařízení dle stanovených pracovních postupů
- doplňování a vyprazdňování chladiva (CO2, čpavek, glykol), kontrola funkčnosti armatur, těsnosti ucpávek a spojů, kontrola tlakových nádob a jejich příslušenství
- kontrola a evidence provozních parametrů
- mytí, čištění a sanitace výrobního zařízení a pracovních prostorů.
- spolupráce při opravách během technologických odstávek a při poruchách a údržbě výrobních zařízení, podílí se na odstranění závad v rámci své odbornosti

KOTELNA
- obsluha plynové kotelny včetně kontroly a úpravy vody ( dávkování chemie na úpravu vody), odkalení kotle
- obsluha a kontrola parokondenzační technologie vč. čerpadel

Požadujeme

- SŠ, SOU vzdělání strojního směru, výhodou v oboru chlazení, příp. elektro
- zkušenost s provozem chladicích zařízení ve výrobní společnosti
- pečlivost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
- základní znalost práce s PC a s vizualizacemi provozních procesů
- odborná způsobilost a osvědčení k obsluze kotlů (topičský průkaz), příp. plynového (tlakového) zařízení
- zdravotní způsobilost k obsluze kotelny v nepřetržitém provozu

Nabízíme

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost odborného a profesního růstu a vzdělávání
- zaměstnanecké benefity
- možnost využití firemního ubytování pro zaměstnance mimo region

Místo pracoviště: okr. Havlíčkův Brod

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní