Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Html5 vývojář her - i na ŽL (5919)

referenční číslo: 8B430AAC | aktuálnost: 06.02.2017
Jobdnes: 8B430AAC

ITjobs, s.r.o.

Pro rozvíjející se českou společnost hledáme programátory her v HTML5 (možnost práce na HPP i ŽL).

Náplň práce

Pozici obsazujeme pro rozvíjející se brněnskou firmu zabývající se vývojem online loterijních systémů.

Na této pozici budete:
- v HTML5 vyvíjet loterijní hry společnosti (poker atd.)
- pracovat na webové části rozsáhlého online systému pro loterie a sázky
- rozvíjet uživatelské rozhraní desktopových i mobilních webů
- pracovat na zakázkách pro významné tuzemské a zahraniční společnosti

Požadujeme

- dobrá znalost HTML5, CSS, Javascript
- výhodou znalost HTML5 Canvas a game enginů (ImpactJS, Kinect, Phaser, enchant.js)
- výhodou znalost jQuery, AngularJS, KnockoutJS, případně dalších frameworků
- výhodou komerční zkušenosti s tvorbou webových aplikací včetně přesného pozicování
- pozice je vhodná pro uchazeče s min. 1 rokem praxe
- alespoň základní znalost AJ
- SŠ/VŠ vzděláním technického směru
- samostatnost, schopnost rychle se učit novým věcem, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek, lze pracovat i na ŽL
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- jiné výhody: pružná pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, mobilní telefon pro soukromé účely apod.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Mgr. Lucie Kováčová, email: kovacova@ITjobs.cz, +420 542 215 792, +420 605 946 450