Typ nabídky

Minimální mzda

Customer quality engineer

referenční číslo: 8A30BD5E | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Stabilní nadnárodní společnost hledá pro svůj výrobní závod vhodného kandidáta/ku na následující pozici.

Náplň práce

- zajišťování analýzy součástek z výroby, ve spolupráci s odděleními kvality, konstrukce a R&D
- komunikace se zákazníky v oblasti zajištění kvality a týkající se oprav
- monitorování a vyhodnocování záručních oprav
- prověřování a vyhodnocování prvků v oblasti jakosti
- zodpovědnost za nápravná opatření a jejich kontrolu
- dodržování systému jakosti, za analýzu vad

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na kvalitu)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka
- praxe v oblasti kvality či konstrukce minimálně 3 roky
- zkušenost s nástroji kvality
- samostatnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

- zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
- pracovní doba 7,5 hodiny
- zajímavé finanční ohodnocení

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita