Typ nabídky

Minimální mzda

Senior konstruktér převodovek

referenční číslo: 89D4CE95 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Konstrukce převodovek patří k nejnáročnějším oblastem konstruktérské praxe. Jedná se o velmi komplexní technickou činnost, na kterou potřebujeme odborníky s velkým strojírenským rozhledem a citem pro detail.
U nás se nejedná pouze o modifikaci stávajících modelů, ale každoročně děláme cca 20 kompletně nových návrhů pro naše zákazníky.

Aktuálně hledáme dva nové kolegy.

Popis pracovních činností:

- na základě podkladů z projektového oddělení vytváří finální návrh převodovky s ohledem na zákaznickou specifikaci, firemní standardy a funkčnost
- konstruuje součásti převodovky (skříně, ozubená kola, víka, labyrinty,..)
- vytváří 3D modely a výrobní výkresovou dokumentaci
- podílí se na vývoji a testech spojených s příslušným projektem

Požadujeme:

- VŠ vzdělání strojírenského oboru
- Alespoň 3 roky praxe v konstrukci, zaměření na konstrukci mechanizmů – ideálně převodovek
- Angličtina na velmi dobré komunikativní úrovni podmínkou
- Znalost práce s PC – MS Office, dobrá znalost CAD – Creo, ProE, výhodou znalost ME10
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- Schopnost týmové spolupráce, flexibilita

Nabízíme:
-  25 dní dovolené
-  13. plat
-  roční a kvartální bonusy
-  možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
 - možnost profesního a odborného růstu

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní