Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní zámečník (-kmbru-)

referenční číslo: 89828294 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- zajišťování údržby strojního zařízení
- provádění kvalifikované opravy a seřizování strojního zařízení
- výroba drobných náhradních dílů
- provádění údržby na nevýrobním zařízení

Požadujeme

- vyučen ve strojním oboru
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- svářečské oprávnění podmínkou
- průkaz jeřáb sk. O + vazač, řízení motorového vozíku vítáno
- ranní až směnný provoz (po zaučení nepřetržitý)

Nabízíme

- zázemí výrobní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
- týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity