Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní

referenční číslo: 8981E62D | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- kompletní vedení účetnictví
- orientace v daňových záležitostech
- práce v programu MS Office a Money S3
- komunikace s týmem klientského účetnictví
- dle požadavků zpracovávat analýzy a reporty
- sledovat novelizace platné legislativy a jejich dopad na vedení účetnictví

Požadujeme

- Absolvent SŠ (nejlépe obchodní akademie) / VOŠ / VŠ (ekonomického směru)
- Praktická zkušenost s komplexním zpracováním agendy podvojného účetnictví 2-3 roky NUTNÁ, popř. prokazatelná znalost či práce v tomto oboru
- Orientace v účetních zákonech a předpisech
- Zkušenost s vedením účetnictví v systému 6k případně Money S3 výhodou
- Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka - v rámci reportů, tedy na úrovni A2 nebo B1 (mírně pokročilá)
- Přesnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost
- Uživatelská znalost produktů MS Office

Nabízíme

- Stabilní zázemí mezinárodní poradenské společnosti
- Samostatná a zodpovědná práce
- Práce na HPP
- Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
- Systematické profesní vzdělávání v oblasti účetnictví
- Zajímavé finanční ohodnocení podpořeno benefity
- Příjemná pracovní atmosféra s místem výkonu v centru Brna
- Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita