Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní specialista

referenční číslo: 89174B2D | aktuálnost: 30.10.2016

Mgr. Zuzana Mazurovová

Pro našeho klienta mezinárodní realitní společnost hledáme novou kolegyni, nebo kolegu. Společnost obchoduje s nemovitostmi v Praze a v České republice. Sídlo v Praze1-Nové Město.

Náplň práce

Komunikace (ústní i písemná) s obchodními partnery
péče o zákazníky
domlouvání schůzek /prohlídek nemovitostí pro zájemce
práce s databází nemovitostí
práce s databází klientů
zodpovědnost za přípravné procesy obchodních kontaktů, prodej nemovitostí včetně zajištění smluvního servisu

Požadujeme

min. SŠ vzdělání
výborná znalost RJ – aktivní i pasivní
střední úroveň AJ a ČJ
výborná znalost práce s počítačem
ŘP – aktivní řidič/ka - výhoda
praxe na jakékoli obchodní pozici – výhoda
nutná spolehlivost, výborné komunikační schopnosti, ochota podílet se na práci týmu, loajalita s firemním prostředím a cíli společnosti,

Nabízíme

OSVČ
možnost osobního kariérního růstu v oblasti obchodu s nemovitostmi
konstruktivní a přátelské prostředí
nástup dle dohody, co nejdříve

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 1, Vodičkova ulice

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: makléř, dohodce, obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita