Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog (P3769)

referenční číslo: 86B5BB47 | aktuálnost: 03.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

školení ke zvyšování odborné kvalifikace seřizovačů, optimalizace pracovních postupů, procesních parametrů, tvorba výrobní dokumentace, podíl na vzorkování nových produktů a forem po modifikacích, spolupráce s ostatními útvary při zavádění nových projektů, předávání požadavků a podkladů pro provedení oprav strojů a zařízení, pravidelná kontrola plnění plánu výroby

Požadujeme

M/Ž, ÚSO / SŠ vzdělání, základní znalost AJ/NJ, praxe min. 5 let na stejné nebo obdobné pozici, teoretická i praktická znalost technologie vstřikování plastů, znalost metod štíhlé výroby (SMED, 5S, Kanban

Nabízíme

mzda dohodou dle praxe a zkušeností, stravenky 70 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměna, příjemné pracovní prostředí

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou,

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojní zámečník, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění