Typ nabídky

Minimální mzda

S nástupem ihned přijmeme pracovníky na pozici - Dělník - lisař, 114 Kč/hod + příplatky

referenční číslo: 865CCCB7 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou kovových roštů, hledáme vhodné uchazeče na pozici DĚLNÍK - LISAŘ.

Náplň práce

- lisování ocelových mřížových šrotů, tj.: nastavování lisovacího stolu, obsluha hydraulického lisu, ruční zakládání ocelových pásků do stolu pro sestavení mříže dle zakázek

Požadujeme

- obsluha stroje, manuální zručnost
- vyučení (ideálně ve strojírenském oboru)
- dobrá pracovní morálka
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní