Typ nabídky

Minimální mzda

Lovec nemovitostí - poptávkový specialista

referenční číslo: 2T5S6987E | aktuálnost: 07.02.2017

Dumrealit.cz/Royal

Máte sny a přání? My Vám je pomůžeme splnit. Pokud Vás baví komunikace s lidmi, cestování a chcete si vydělávat opravdu velké peníze, pak jste na správném místě.

Náplň práce

- Komunikace se zájemci o nemovitosti
- Komunikace s majiteli nemovitostí
- Schůzky s klienty (zájemci o nemovitosti, majitelé nemovitostí)
- Prohlídky nemovitostí
- Cestování
- Práce na PC

Požadujeme

- Chuť pracovat, vzdělávat se a zdokonalovat se
- Chuť "být nejlepší"
- Komunikativnost
- Samostatnost
- Zodpovědnost
Ostatní Vás naučíme :-)

Nabízíme

- Nadstandardní příjmy
- Podporu (psychickou, finanční, pracovní) v začátku i po celou dobu spolupráce
- Vzdělávání (praktické tréninky)
- Firemní benefity (neomezený tarif, automobil i k osobnímu využití)
- Možnost pracovat na HPP i na ŽL
- Volnou pracovní dobu
- Možnost práce z domova
- Reklamní podpora

Mzda: 50 000 - 200 000 Kč

Místo pracoviště: Hodonín

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodník, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty