Typ nabídky

Minimální mzda

Senior Cost Manager - s aktivní znalostí AJ - Nitra

referenční číslo: 532 | aktuálnost: 27.09.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • tato pozice cost managera je na straně klienta
  • kontrola nákladů výstavby od přípravy v průběhu projektu až po předání stavby investorovi
  • příprava a řízení nákladů v procesu přípravy a realizace investiční akce ve výstavbě
  • jednání s generálním dodavatelem ohledně cen stavebních prací
  • předběžné odhady nákladů
  • sestavování položkových rozpočtů
  • vyhodnocování nákladů připravovaného a realizovaného projektu
  • dohled nad optimalizací nákladů a zabezpečení efektivního čerpání financí
  • pravidelný reporting pro investora a příslušný bankovní dům
  • zpracování metodických postupů pro čerpání financí
  • tvorba plánů a rozpočtů souvisejících s řízeným projektem
  • monitorování plnění časových plánů realizace projektu

Požadujeme

  • VŠ stavebního zaměření - ideálně ekonomika staveb
  • dokonalá znalost procesu přípravy a realizace investičních akcí ve výstavbě
  • zkušenosti a znalost sestavení podrobného položkového rozpočtu velké stavby
  • velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
  • zkušenosti z mezinárodního pracovního prostředí ve stavebnictví jsou vítané
  • dobrá aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • nejméně 4leté zkušenosti s řízením nákladů při přípravě a realizaci velkých stavebních projektů o finančním objemu nad 500 milionů Kč
  • dobrá znalost práce na PC + znalost příslušných rozpočtových programů
  • zkušenosti na obdobné pozici nejméně 6 let jsou nutností
  • dobrá znalost cen stavebních prací a materiálů
  • velká míra samostatnosti a zodpovědnosti
  • rozhodnost, důslednost a přirozená autorita

Nabízíme

  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ, mandátní smlouvu
  • práce v mezinárodním přípravném a realizačnímu týmu
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Nitra

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Slovensko

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské