Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (-mpb2-)

referenční číslo: 8481FA54 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • konstrukce lisovacích nástrojů pro zpracování plastů
  • zajišťování kvality dle normy ISO 9001

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní (obor konstrukce)
  • praxi v oblasti konstrukce lisovacích nástrojů min. 2 roky
  • znalost softwaru Catia verze 5 výhodou
  • vysoké pracovní nasazení
  • časová flexibilita, loajalita, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • práce pro významného výrobce plastů
  • zajímavá a perspektivní práce na plný úvazek
  • mzdové ohodnocení odpovídající nabízené pozici
  • závodní stravování
  • motivační program pro zlepšování
  • mimořádné odměny za mimořádnou práci
  • firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita