Typ nabídky

Minimální mzda

Nezávislý obchodník s nemovitostmi

referenční číslo: MP25 | aktuálnost: 20.09.2017

Dumrealit.cz/NRH

Náplň práce

Aktivní osobní a telefonická (emailová) komunikace s klienty realitní kanceláře. Získávání nových klientů. Zpracování nových prezentací nemovitostí (prodej/pronájem), provádění prohlídek nemovitostí s poptávajícími klienty. Realizace obchodních případů (podpisy kupních, nájemních smluv), poprodejní servis. Vše za podpory zkušených kolegů.

Požadujeme

- Čas a chuť – ostatní Vás naučíme
- 2 roky prokazatelné obchodní praxe (senior verze)

Nabízíme

- Reprezentativní automobil VW Passat i k soukromým účelům
- Podporu osobního mentor po celou dobu spolupráce
- Systém školení a osobních tréninků (certifikace)
- Naučíme Vás vydělávat stabilně VELKÉ peníze
- Možnost částečného či plné úvazku
- Intenzivní podporu (i finanční) na startu Vaší kariéry
- Vlastní místo na pobočce, databázi klientů a systém pro správu zakázek
- Řadu firemních benefitů (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti, zajištění způsobilosti výkonu práce)
- Více času na rodinu a Vaše koníčky

Mzda: 40 000 Kč

Místo pracoviště: Praha,

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: makléř, dohodce

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita