Typ nabídky

Minimální mzda

IT consultant

referenční číslo: 82A36FCC | aktuálnost: 06.04.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Podpora uživatelů podnikových informačních systémů
- Prezentace funkčnosti systému interním uživatelům
- Školení uživatelů
- Analýza procesů a identifikace potřeb uživatelů IS
- Podpora interních IT projektů

Požadujeme

- VŠ vzdělávání (preferovaně)
- dobré komunikační a prezentační dovednosti (schopnost školit uživatele a key usery – interní lektor)
- znalost používání některého z ERP systémů (výhodou znalost Max či Sap)
- Výhodou je praxe ve výrobním průmyslu nebo při zavádění softwarových aplikací a modulů ERP systémů
- Všeobecný přehled o IT – IS, OS, databáze, vývojová prostředí
- Aktivní znalost angličtiny
- Zodpovědný a angažovaný přístup k plnění pracovních úkolů
- Chuť průběžně si doplňovat odborné znalosti a vzdělávat se

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Místo pracoviště: Tachov

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské