Typ nabídky

Minimální mzda

Senior sales manager/technical consultant - machinery

referenční číslo: S021/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro společnost se zahraničním kapitálem, která se zabývá automatizovanou výrobou a výrobou strojů pro sériovou výrobu, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
SENIOR SALES MANAGER/TECHNICAL CONSULTANT - machinery
Vaším úkolem bude podporovat obchodní vztahy se zákazníky a poskytovat jim technické konzultace v rámci požadavků na výrobní stroje a výrobní linky.
Konkrétně budete mít na starosti:
- Vedení týmu obchodníků a jejich rozvoj po obchodní i technické stránce
- Vedení složitějších obchodních zakázek
- Poskytování technického poradenství a konzultací klientovi
- Analýza stávajícího výrobního zařízení klienta a požadavků na výrobu nových strojů a zařízení
- Přenos informací na výrobní základnu - spolupráce s konstruktéry, technology apod.
- Tvorba nabídek, cenové kalkulace
- Dojednávání podmínek dodávky nových výrobních strojů
Pozice je přímo podřízena řediteli společnosti s výhledem na pracovní postup. Pracoviště je východně od Prahy.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ technického nebo ekonomického směru
- obchodní zkušenosti
- praxe v technicky zaměřeném prodeji
- schopnost technické analýzy výrobních zařízení zákazníka
- ochota cestovat (především do Německa)
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- znalost němčiny, angličtina výhodou

Nabízíme

Nabízíme pozici s vysokou mírou důležitosti v rámci podpory obchodních vztahů. Možnost se profesně realizovat. Zajímavé finanční ocenění. Práce pro technicky zdatnou firmu se sofistikovanými výrobky.

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální