Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonní asistentka makléřů pobočky

referenční číslo: 81182CA9 | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Jste komunikativní člověk a baví vás spolupráce s fungujícím týmem? Bojíte se dělat vlastní obchody, ale zajímá vás obchodní prostředí? Staňte se telefonickou podporou našich makléřů a pracujte v teple domova či v naší přátelské kanceláři.

Náplň práce

- Telefonní a emailová komunikace s klienty
- Školení v rámci komunikace s klienty
- Administrativa v interním systému
- Komunikace s makléři

Požadujeme

- Časová flexibilita
- Komunikační schopnosti
- Schopnost práce s PC
- Zkušenosti s prací v call centru výhodou

Nabízíme

- Práce v příjemném kolektivu
- Zajímavé platové podmínky (fixní základ + procenta z prodeje)
- Možnost zajímavých bonusů (dotovaný telefon, operativní leasing, firemní akce)
- Volná pracovní doba
- Možnost práce z domova
- Vhodné i pro tělesně postižené a důchodce

Místo pracoviště: Kladno, Slaný, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Neratovice, Nové Strašecí, Roztoky

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty