Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní poradce/kyně pro externí spolupráci - finančně velmi zajímavé

referenční číslo: 80D4A766 | aktuálnost: 10.08.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro poradensko-konzultační společnost Mikupex Trade hledáme pro rozšíření týmu vhodné kandidáty a kandidátky na externí pracovní pozice obchodníků / obchodních poradců / konzultantů.

Jedná se o zajímavou pracovní příležitost, nepříliš časově náročnou, s možností měsíčních výdělků v řádech desítek tisíc Kč.

Tato pracovní pozice je doplňkovou pracovní pozicí k Vaší současné práci, a s touto prací zcela nekolidující.

Tato práce Nevyžaduje Vaši časovou zátěž - práce zabere pouze cca pár hodin měsíčně, lze i odpoledne, po Vaší pracovní době.
Neočekáváme od Vás žádný telemarketing, akvizici pro Vás neznámých společností.
Nebudete uzavírat žádné obchody, kontrakty, smlouvy apod.

Náplní práce je pouze tipování potenciálně vhodných společností z oboru a okruhu Vašeho současného oboru působnosti, a konzultace využitelnosti našich služeb ve Vám známém oboru s našimi kolegy.

Požadujeme:
- SOU / SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání
- spolehlivost, samostatnost
- aktivní pracovní zkušenosti na obchodní pozici s působností Praha a okolí, nebo Střední Čechy - nutná podmínka
- chuť získat další, zcela nezávislý, zdroj příjmů do budoucna, bez nutnosti velké časové investice
- nástup možný ihned, kdykoliv dle dohody

Nabízíme:
- zajímavou, dlouhodobou, perspektivní, externí spolupráci v Praze a okolí
- velmi slušné, příjemné a vstřícné vztahy s našimi kolegy
- velmi zajímavé a dlouhodobé finanční ohodnocení Vašeho přínosu společnosti
- pracovní dobu plně přizpůsobenou Vašim možnostem a chuti pracovat
- možnost reálného zúročení Vašich dosavadních obchodních zkušeností, praxe a kontaktů

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita