Typ nabídky

Minimální mzda

Dotazování kladno

referenční číslo: 809F551E | aktuálnost: 08.03.2017

Median

Dotazování KLADNO

Dotazování v terénu

Jednorázová brigáda s možností dlouhodobé spolupráce (BŘEZEN - KVĚTEN)

Společnost MEDIAN, s.r.o, která se zabývá výzkumem trhu médií a veřejného mínění hledá do svých tazatelských týmů nové spolupracovníky tazatele v terénu (tazatel je osoba, které vyplňuje s respondenty dotazníky např. v domácnostech, na ulicích nebo např. v supermarketech).
POZOR tato práce není práce z domova, ale práce v terénu) OBDOBÍ BŘEZEN - KVĚTEN.

Náplň práce
Tazatel získává informace od občanů ČR, které zapisuje do předem připravených dotazníků. Dotazníky jsou v elektronické podobě s MOŽNOSTÍ ZAPŮJČENÍ NTB NEBO TABLETU.
Každý tazatel je hodnocen za kvalitně vyplněný dotazník a zaslaný zpět do agentury v době, která je mu agenturou určena. Práce v místě bydliště - dotazování přímo KLADNO.

Požadujeme

• Věk 18let +
• Kvalitní komunikativní schopnosti
• Časovou flexibilitu v době BŘEZEN - KVĚTEN 2017
• Zodpovědnost k práci

Nabízíme

• Práce možná na DPP nebo živnostenský list
• Odměna za cca 10-15min dotazník 150,-
• Výplata vždy 1x měsíčně poštovní poukázkou nebo na bankovní účet
• Bezplatné školení: školení přes skype, osobní školení v Praze

Tato práce je vhodná pro každého, kdo je komunikativní a nevadí mu oslovování nových lidí. Tato práce je určena pro každého občana ČR (student, pracující, nezaměstnaný, důchodce i osoba na mateřské dovolené.

Mzda: 150 Kč

Místo pracoviště: Národních hrdinů 73, Praha 9 - Dolní Počernice, 198 00

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Ostatní

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty Trainee programy