Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka (-kmb-)

referenční číslo: 7F8A86D6 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- komplexní administrativní podpora týmu
- zpracování veškeré došlé pošty, příprava písemných dokumentů a dalších potřebných podkladů, kopírování atd.
- obchodní korespondence
- fakturace, účetní agenda

Požadujeme

- ukončené středoškolské vzdělání (vhodné i pro absolventy)
- samostatnost a logický úsudek
- pečlivost, zodpovědnost
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- velmi dobrá znalost českého pravopisu
- pokročilá znalost MS Office
- příjemné vystupování

Nabízíme

- práce na HPP
- práce v profesionálním týmu stabilní společnosti
- pracoviště Brno sever

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy