Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný/á účetní

referenční číslo: 7E56A720 | aktuálnost: 23.06.2017

AUTO JAROV, s.r.o.

Náplň práce

- Vedení svěřené účetní agendy
- Účtování účetních dokladů v účetním systému Helios Green
- Vystavování faktur a jejích zaúčtování
- Účtování bankovních výpisů a pokladny
- Spolupráce na měsíčních a ročních účetních závěrkách

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenost minimálně 5 let na obdobné pozici
- obecná znalost zákonů (DPH, DPPO)
- dobrá znalost účetní a daňové legislativy
- znalost programu Helios Green výhodou
- práce na PC ( World, Excel)
- spolehlivost a pečlivost
- ochota učit se novým věcem
- zodpovědnost
- samostatnost

Nabízíme

- zázemí silné české společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost vzdělávání a rozvoje
- možnost ubytování

Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.
Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTO JAROV, s.r.o. na dobu určitou po dobu 1 roku a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Místo pracoviště: Osiková 2, Praha 3, 130 00

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita