Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční kontrolor - junior

referenční číslo: 7E22EF35 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

1. Spolupráce při řízení jednotného účetního systému organizace (směrnice, účetní rozvrh, koordinace oběhu dokladů, implementace daných předpisů).
2. Spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách.
3. Práce s ekonomickými daty
4. Reporting dle požadavků mateřské společnosti.
5. Komunikace s externími poradci a státními orgány.
6. Zúčtování rezerv, opr. položek, kurz. rozdílů, nedokončené výroby, hotových výrobků, zápočtů, úvěrů, půjček…

Požadujeme

1. Min. bakalářské vzdělání v ekonomickém oboru.
2. Výborná znalost MS Office - Excel.
3. Angličtina min. na úrovni B-1, znalost francouzského jazyka výhodou.
4. Znalost účetní a daňové problematiky.
5. Orientace v legislativě.
6. Znalost mezinárodních účetních norem - výhodou.
7. Znalost IS K2 - výhodou.

Nabízíme

1. 5 týdnů dovolené.
2. Příspěvek na životní a penzijní připojištění.
3. Zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti.
4. Závodní stravování.
5. Pružnou pracovní dobu.

Místo pracoviště: okr. Hodonín

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: finanční controller

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální