Typ nabídky

Minimální mzda

Právník/právnička – oddělení právních služeb

referenční číslo: 7E010D0D | aktuálnost: 12.07.2016

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici právník/právnička – oddělení právních služeb

Náplň práce

- posuzování smluv uzavíraných Státním pozemkovým úřadem,
- zpracování právních stanovisek,
- řešení otázek z oblasti občanského práva, z oblasti práv k nemovitostem aj.,
- tvorba právních předpisů,
- zpracovávání smluv, dohod a dalších písemností a odpovědnost za jejich soulad s právními předpisy a řídicími dokumenty Státního pozemkového úřadu,
- poskytování právních konzultací týkajících se činnosti Státního pozemkového úřadu zaměstnancům organizačních jednotek a útvarů.

Požadujeme

- ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě,
- znalost občanského a správního práva,
- smysl pro odpovědnost, loajalita, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, flexibilní a aktivní přístup k řešení úkolů,
- vhodné pro právníka s praxí i absolventa.

Nabízíme

- odborný růst, nabytí zkušeností a právní praxe v zajímavých oblastech práva,
- zajímavé finanční ohodnocení - osobní ohodnocení k platu, mimořádné odměny
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna,
- vzdělávání – možnost účasti na školeních zaměřených na generální právní praxi
- stravenky,
- příspěvky na penzijní připojištění, poukázky na sport, kulturu, zdraví a rekreaci,
- zázemí přátelského kolektivu.

Pracovní poměr na dobu: určitou – zástup za MD a RD

Místo pracoviště: Praha 3

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální