Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik (-ahv-)

referenční číslo: 7D360C3D | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- koordinace a realizace logistických procesů
- úzká spolupráce s interní logistikou a plánováním výroby
- řízení zásob hotových výrobků
- údržba portálů zákazníků v automobilovém průmyslu
- správa obalového materiálu
- optimalizace obratu hotových výrobků na skladě
- koordinace přepravy zboží

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- praxe v obdobné pozici v automobilovém průmyslu
- zkušenost s dodávkami pro Ford, znalost certifikace Q1 Award - podmínkou
- zkušenosti s údržbou zákaznických portálů
- dobrá uživatelská znalost MS Office, především Excel
- schopnost týmové práce, analytické myšlení, komunikační schopnosti
- zodpovědnost a samostatnost s vysokou orientací na výsledek
- německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- zaměstnání v perspektivním oboru
- odpovídající finanční ohodnocení
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: okr. Vsetín

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita