Typ nabídky

Minimální mzda

Senior nákupčí / produktový specialista #5583494 (Strančice, CZ)

referenční číslo: 5583494 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

SENIOR NÁKUPČÍ/ PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Popis pozice / Náplň práce: Vedení obchodního týmu a zodpovědnost za prodejní výsledky dané komodity Podílení se na vytváření prodejní strategie a cenotvorby Pečlivý průzkum trhu v rámci svých komodit Dosahování co nejlepších prodejních výsledku v daném segmentu Příprava marketingové podpory svých komodit ve spolupráci s reklamními agenturami Hledání nových obchodních příležitostí   Náš klient požaduje: VŠ vzdělání Praxe na obdobné pozici min. 2 roky Výborný cit pro obchod a vytipování nových obchodních příležitostí Plynulou znalost anglického jazyka Proaktivní přístup, kreativní myšlení Schopnost samostatného rozhodování Časová flexibilita Řidičské oprávnění sk. B   ​Náš klient nabízí: Mzdu, která se bude odvíjet na základě Vašich pracovních úspěchů Tvořivou, samostatnou práci Rozvoj vlastní kreativity a realizace Možnost profesního růstu ve firmě, která se umístila v žebříčku Czech TOP 100 nejúspěšnějších českých firem Pracoviště Praha - východ, D1 - Exit 15 Nástup ihned
Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte Klára Štindlovou na adrese klara.stindlova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní