Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha obráběcích strojů (P3845)

referenční číslo: 7BCB7AAA | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Třískové obrábění, kontrola výrobku, práce s běžnými měřidly

Požadujeme

M/Ž, výhodou je, pokud jste vyučen/a v oboru obráběč kovů, znalost práce na soustruhu, případně na fréze, orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, možnost pro absolventy se zájmem o obor

Nabízíme

Možnost mzdy až 30 000 Kč měsíčně, zajímavý motivační program, nadstandardní příplatky, stabilní zaměstnání, 5 týdnů placené dovolené a další firemní benefity, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, možnost zvyšování kvalifikace, možnost práce i na dohodu o provedení práce/dohodu o pracovní činnosti, zázemí velké výrobní společnosti s téměř stoletou tradicí

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Chotěboř,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: nástrojař, nástrojář, obráběč kovů, operátor CNC strojů, soustružník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů

Vhodné pro: Absolventy