Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér / Designér

referenční číslo: 7BCA67A9 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- konstrukční návrhy autodílů (termostaty, komponenty AC)
- optimalizace a standardizace stávajících konstrukcí
- validační centrum - validace a správnost technických postupů
- úzká spolupráce s útvary výroby, údržby, kvality a logistiky
- samostatná denní komunikace s Centrálou v Německu, se zahraničními zákazníky atd. podíl na vzniku konstrukčního centra v Holýšově

Požadujeme

Je podmínkou:
- SŠ/VŠ strojní (nejlépe zaměření konstrukce)
- zkušenosti s konstruováním ve 3D (CAD, CATIA, PRO-ENGINEER, UNIGRAPHICS)
- velmi dobrá znalost NJ nebo AJ podmínkou (několikaměsíční účast na projektu v Německu)
- velmi dobré PC schopnosti
- komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat
- ŘP skup. B

Výhody (není podmínkou):
- praxe v oblasti strojní průmyslové výroby (zkušenosti v oboru)
- zkušenosti v automobilovém průmyslu
- znalost práce v SAP
- základní znalosti technologie vstřikování
- zkušenosti s konstruováním plastových dílů (PA, PPS, R7)
- schopnost samostatné prezentace konstrukčních návrhů zákazníkovi, auditorům …
- znalost MKP (metoda konečných prvků) a zkušenosti s FEM analýzou
- znalost PPAP a VDA
- vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště: Holýšov

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita