POLIKLINIKA AGEL provozuje 7 zdravotnických zařízení, které ve svých regionech zajišťují léčebně preventivní péči ambulantního typu, vykonávanou praktickými lékaři a ambulantními specialisty. Dále provozuje laboratoře, centra zobrazovací diagnostiky, léčebnu dlouhodobě nemocných, lékárny a Centrum jednodenní péče. Je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb.

Administrativní pracovník do obchodního oddělení

referenční číslo: 7B3A5671

Náplň práce

• zajištění telefonické a elektronické komunikace s obchodními partnery,
• administrativní podpora celému obchodnímu oddělení,
• příprava veškeré smluvní agendy v rámci celé společnosti (7 poliklinik),
• rozšiřování a udržování sítě smluvních lékařů,
• příprava fakturačních podkladů pro společnosti s vedením lhůtníku,
• úzká spolupráce s call centrem,
• objednávání prohlídek ve spolupráci s recepcí,
• aktualizace databází firem PLS a smluvních lékařů,
• posílání pokynů k založení nových subjektů do IT systémů,
• komunikace s novými klienty PLS při uzavírání smluv.

Požadujeme

• minimálně SŠ vzdělání,
• znalost práce na PC,
• komunikační a organizační schopnosti,
• trestí bezúhonnost,
• spolehlivost, profesionalitu, pracovitost.

Právní minimum a orientace v Občanském zákoníku vítána.

Nabízíme

• práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení,
• moderní příjemné prostředí,
• úvazek 1,0,
• ranní provoz.

Mzdové podmínky:
• dle mzdového předpisu společnosti

Benefity:
• příspěvek na penzijní připojištění (po roce trvání pracovního poměru),
• příspěvek na stravování,
• 5 týdnů dovolené,
• týdenní fond pracovní doby 37,5 hodin.

Termín nástupu:
• 1. 10. 2016 nebo dle domluvy

Místo výkonu práce:
Poliklinika AGEL, Italská 560/37, 121 43 Praha 2

Kontakt:
Lucie Čosová, personální manažer, e-mail: lucie.cosova@pol.agel.cz, tel.: 221 087 470.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od obdržení životopisu, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Místo pracoviště: Poliklinika AGEL Praha, Italská ulice, Obchodní oddělení

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Kontaktní údaje: Lucie Čosová e-mail: lucie.cosova@pol.agel.cz lucie.cosova@pol.agel.cz