Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor autoklávů - Rokycany_až 26 000 + ubytování zdarma

referenční číslo: 7B1DF554 | aktuálnost: 24.12.2016

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se výrobou gumových hadic pro automobilový průmysl, hledáme operátory do výroby.

Náplň práce

- výroba a tvarování gumových hadic pro automobilový průmysl

Požadujeme

- spolehlivost
- fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP s možností přestupu do kmene
- nástupní mzdu 110Kč/hod + pravidelné navyšování mzdy dle stupně zaškolení
- extra příplatky za přesčas, svátky, víkendy
- nástupní bonus 500Kč, za každého doporučeného kandidáta až 5000Kč!
- přítomnostní bonus již po 1. odpracovaném měsíci 1550Kč/měsíc
- věrnostní bonus za každý odpracovaný rok
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování (cena oběda 25Kč)
- zajištěné a zcela hrazené ubytování!!!

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Rokycany

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní