Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista údržby - čerpadla, kompresory, rotační stroje

referenční číslo: S010/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro výrobní společnost se zahraničním vlastníkem, která vyrábí chemické produkty a disponuje náročným technologickým výrobním zařízením, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pouzici:
SPECIALISTA ÚDRŽBY - čerpadla, kompresory, rotační stroje
Vaším úkolem bude péče o zařízení instalovaná především na potrubních systémech, např. čerpadla, kompresory, rotační stroje.
Konkrétně budete:
- zodpovídat za plán pravidelné údržby a odstávek
- uplatňovat preventivní styl údržby
- řešit havárie na zařízeních
- připravovat údržbu po stránce personálních kapacit, požadavků na zajištění mechanizace apod.
- koordinovat postup údržbářských prací (vlastní tým i dodavatelé)
- navrhovat investice do zařízení případně provozní změny

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ strojní
- zkušenost z oblasti údržby nebo servisu strojních zařízení
- praxe nebo znalost kompresorové a čerpadlářské techniky výhodou
- praxe v koordinaci servisních prací
- uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel
- znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

Nabízíme specializovanou pozici v technickém týmu velkého výrobního závodu. Možnost dělat zajímavou technickou práci. Zaměstnanecká stabilita, dobrá mzda, firemní benefity.

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita