Typ nabídky

Minimální mzda

Cenový konzultant

referenční číslo: 497 | aktuálnost: 12.02.2018

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • kontrola / stanovení výměr prací a dodávek
  • kontrola / stanovení odpovídajících cen prací a dodávek
  • kontrola ocenění změn projektu
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • odsouhlasování dílčích i konečných plateb / fakturace dodavateli
  • spolupráce s PM při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – stavební/strojní/elektro
  • vhodné pro studenty posledních ročníků a absolventy
  • znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
  • komunikativnost, důslednost
  • ochotu k cestování (práce nejen v ČR, ale i v zahraničí)
  • flexibilitu

Nabízíme

  • pracovní pozici v dynamické zahraniční společnosti s celosvětovou působností
  • možnost stáží v zahraničí
  • mladý dynamický pracovní kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • časovou flexibilitu
  • zvyšování odborné kvalifikace
  • nástup možný IHNED

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita