Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční

referenční číslo: 7A74BDBB | aktuálnost: 02.05.2017

M Hotel, s.r.o.

Recepční do 5* hotelu v Centru Prahy na Staroměstském náměstí - Old Town Square Hotel

Recepční

Náplň práce

Profesionální a přátelský přístup
Check in, check out hostů v souladu s hotelovými postupy
Zajišťování plynulého chodu recepce, včetně telefonních hovorů, vyřizování vzkazů hostům a ostatním oddělením hotelu
Přehled o hotelových hostech, důsledná znalost VIP hostů
Účast denních meetingů a předávní směn a vzkazů
Aktivní spolupráce se všemi zaměstnanci a odděleními hotelu
Zodpovědnost za hotelovou pokladnu, práce s hotelovými účty a hotovostí
Práce v rezervačním systému pomocí tabletu
Poskytovat informace a doporučení hostům
Aktivní znalost okolí hotelu a doporučení zajímavých míst k vidění
Aktivní znalost všech kulturních akcí pořádaných v Praze a okolí

Požadujeme

Aktivní znalost Microsoft Office a dalších aplikací potřebných k běžnému provozu hotelu (Excell,atd.)
Vysoký důraz pro detail a odpovědnou práci
Vysoký důraz při určení prioritních požadavků a úkolů
Vysoký požadavek profesionality při komunikaci s hosty a profesionální přístup
Příjemný vzhled a vystupování
Pozitivní přístup k práci
Flexibilita

Nabízíme

Hledáme recepční na náš 5* Hotel o 10 pokojích v samém centru Prahy. Jedná se o kombinaci denních a nočních směn.

Práci v mladém, rozvíjejícím se kolektivu
Práce v samém centru Prahy, přímo na Staroměstském náměstí
Možnost využití anglického jazyka na denní bázi
Možnost profesionálního růstu

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita