Typ nabídky

Minimální mzda

Geotechnik/geolog

referenční číslo: 792BD71F | aktuálnost: 02.05.2017

SUDOP PRAHA a.s.

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb. Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivní pracovníky na pozici

Náplň práce

  • inženýrskogeologické a geotechnické průzkumy
  • průzkumy pro podzemní stavby - tunely
  • geologická dokumentace
  • průzkumy pro železnice
  • zpracování zpráv

Požadujeme

  • min SŠ nebo VŠ (UK Praha, ČVUT Praha, VŠB Ostrava, MU Brno, VÚT Brno)
  • znalost práce na PC (základy CAD, Word, Excel),
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně,
  • zájem o problematiku v oboru,
  • odpovědnost a preciznost,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • příjemné a profesionální vystupování,
  • praxe v oboru vítána

Nabízíme

  • odpovědnou a perspektivní práci ve velké projektové firmě,
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
  • dobré platové ohodnocení,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
  • sociální výhody (týden dovolené navíc, stravenky, pružná pracovní doba, penzijní připojištění)
  • výborný kolektiv

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální