Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik - el. zařízení (-mpb-)

referenční číslo: 78D37F73 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • samostatná realizace technických zkoušek elektrických zařízení
  • přizpůsobování zkušebních zařízení a nastavování měřicích přístrojů na daný test
  • správa záznamů z testů a tvorba protokolů
  • komunikace s výrobci
  • spolupráce se zahraničními partnery
  • pracovní cesty (ČR, zahraničí)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru (vyhl. 50/1978 Sb., § 5,6)
  • praxe v oboru výhodou
  • orientace v technických normách a související legislativě
  • AJ na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
  • MS Office, MS Outlook, software pro měření
  • ŘP sk. P (aktivní řidič)
  • manuální zručnost
  • samostatnost v rozhodování, odpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

  • praxe ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na českém i zahraničním trhu
  • firemní benefity
  • možnost zahraničních služebních cest

Místo pracoviště: Brno-město

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální