Typ nabídky

Minimální mzda

Bioinformatik

referenční číslo: 77754CD5 | aktuálnost: 17.10.2016

ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE

Ústav hematologie a krevní transfuze v Praze přijme pracovnici/pracovníka pro obor bioinformatiky.

Náplň práce

Náplň práce:

Analýza dat sekvenování nové generace (NGS)
- kontrola kvality NGS dat
- mapování sekvencí ke genomu
- analýza dat z RNA-seq, celogenomového a celoexomového sekvenování
- analýza dat z amplikonového NGS sekvenování
- tvorba vlastního algoritmu pro zpracování NGS dat dle zadání

Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: roman.kotlin@uhkt.cz

Požadujeme

Požadujeme:

•VŠ v oboru Bioinformatika, popř. přírodovědné
•ochotu učit se, vstřícnost, zodpovědnost
•jazykové předpoklady
•znalost práce na PC
•praxe v oboru bioinformatiky výhodou

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální