Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér strojních zařízení (-ahj-)

referenční číslo: 773920F7 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- návrhy konstrukcí strojních zařízení
- zpracování projektové dokumentace
- spolupráce při plánování projektů
- koordinace prací na projektech
- sledování rozpracovanosti zakázek
- podpora výroby a montáže při nejasnostech v technické dokumentaci
- součinnost při řešení výrobních a montážních problémů

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ technického směru (konstrukce
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
- znalost AUTOCAD, INVENTOR
- znalost tvorby výkresové dokumentace
- přesnost, samostatnost, smysl pro systematickou práci
- vysoké pracovní nasazení, ochota dále se vzdělávat, aktivní přístup k práci
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- slevy na výrobky společnosti
- možnost realizovat se v sesterských závodech v rámci skupiny
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity