Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager

referenční číslo: 490 | aktuálnost: 12.02.2018

ALP consulting

Pro našeho klienta, významného generálního dodavatele staveb s dlouholetou tradicí v oblasti přípravy a realizace projektů pozemních, dopravních, občanských, průmyslových staveb a energetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce

  • řízení projektu od přípravy až po předání investorovi
  • zodpovědnost za naplnění technických podmínek a norem v průběhu stavby
  • zodpovědnost za budget a harmonogram výstavby
  • řízení a organizace výběrového řízení
  • kontrola a příprava rozpočtu
  • sledování nákladů projektů
  • dodržování termínů a kvality práce
  • zodpovědnost za zajištění potřebných podkladů
  • příprava VŘ a výběr subdodavatelů
  • spolupráce s architekty a projektanty
  • jednání o smluvních podmínkách
  • koordinace a dozor nad dodavateli
  • sledování postupu a kvality prací
  • příprava výkazů pro investora
  • kontrolní dny a příprava reportů z KD
  • příprava předávací dokumentace (v případě změn PD - zajištění provedení změn v PD)
  • zajištění připomínek během kolaudace a jejich odstranění
  • předání stavby

Požadujeme

  • VŠ stavebního směru je podmínkou
  • nejméně 5 let zkušeností v samostatném řízení stavebních projektů
  • znalost přípravy HGM, kalkulací a rozpočtů
  • dobrá znalost legislativy a přípravy smluvních podmínek
  • znalost přípravy výběrových řízení
  • orientace v projektové dokumentaci - schopnost čtení PD
  • velmi dobré technické a praktické znalosti ve stavebním oboru
  • schopnost týmové spolupráce
  • komunikativnost, flexibilita
  • znalost práce na PC, AutoCAD, MS Office
  • samostatnost při rozhodování, odpovědnost
  • smysl pro zodpovědnost
  • ŘP - B - aktivní

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti přípravy a realizace staveb
  • Vysoce odpovědnou a různorodou práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské