Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (-mpv-)

referenční číslo: 763E01CB | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• projektování vnějšího a vnitřního krytování strojů
• aktivní účast při vývoji teleskopických krytů pro obráběcí stroje
• člen produktivního projektového týmu
• samostatné řešení úkolů, podílení se na dalším rozvoji výroby

Požadujeme

• znalost 3D CAD programu (nejlépe v Solid Edge ST6)
• prokazatelné výsledky v oblasti konstrukce ve strojírenství (úspěšné projekty, návrhy nových řešení)
• znalost strojírenské technologie (odborné vzdělání SŠ nebo VŠ)
• aktivní iniciativní přístup k řešení problémů
• znalost problematiky konstrukce kabin (výtahy, kabiny strojů ...) výhodou

Nabízíme

• nadstandardní možnosti dalšího vzdělávání
• hodnocení na základě výsledků
• řada benefitů – stravenky, týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní a životní připojištění
• sportovní a společenské akce

Místo pracoviště: okr. Vyškov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita