Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Ředitel divize vývoje a výzkumu - automotive #6623967 (Praha, CZ)

referenční číslo: 6623967 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Ředitel divize vývoje a výzkumu - automotive #6623967 (Praha, CZ)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá CHARIZMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost z oblasti výzkumu a vývoje automotive. 

ŘEDITEL DIVIZE VÝVOJE a VÝZKUMU - AUTOMOTIVE

Popis pozice / Náplň práce: Zodpovědnost za strategii, vedení, výsledky a cíle jednoho ze 4 R&D oddělení Zodpovědnost za dodržování rozpočtu oddělení Budování, vedení, podpora, motivování pracovních týmů  Řízení a realizace inovačních a vývojových procesů Spolupráce na rozvoji inovativních technologií Zodpovědnost za projekty, prezentace projektů  Náš klient požaduje: VŠ vzdělání elektrotechnického, mechatronického či IT zaměření (software inženýr)  Praxi ve vývoji či výzkumu automotive min. 3-5 LET PODMÍNKOU Zkušenost s vedením týmu lidí (min. 20) PODMÍNKOU, osobní přístup Výborná úroveň anglického jazyka - firemní jazyk je AJ PODMÍNKOU, NJ velkou výhodou Výsledkově i lidsky orientovanou vůdčí osobnost, která je schopná identifikovat rizika a předcházet jim Vnitřní motivovanost, přirozenou osobnost Logické a analytické myšlení, orientace na krátkodobé i dlouhodobé cíle Schopnost rychle porozumět problematice Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič  
Náš klient nabízí: Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu Výborné finanční ohodnocení i bonusový systém Mezinárodní prostřední ve stabilní zahraniční společnosti se špičkovou klientelou Výborný a přátelský tým i vedení společnosti Výborné managerské i zaměstnanecké  benefity - velká kafeterie bonusů Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou - telefonicky na čísle +420 725 808 370 nebo e-mailem na adrese michaela.madova@peopleconsulting.cz.
 
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Management, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní