Typ nabídky

Minimální mzda

Technik pro region SV Čechy

referenční číslo: 756B4576 | aktuálnost: 13.09.2016

MAPEI, spol. s r.o.

Společnost Mapei, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny Mapei zabývající se výrobou a prodejem stavební chemie,
rozšiřuje tým o
pracovníka na pozici

Náplň práce

Podpora prodeje v regionu SV Čechy:
• poskytování technického servisu zákazníkům (provádění informativních měření fyzikálních parametrů konstrukce, doporučení vhodné technologie řešení, zaškolení zpracovatelů a fyzické předvádění aplikace materiálů přímo na místě realizace)
• vyhodnocení a zprávy o provedených zkouškách
• předvádění aplikací na odborných seminářích a školeních pořádaných firmou pro zákazníky i na interních školeních
• příprava ukázkových vzorků aplikací systémových řešení
• příprava vzorků pro akreditované zkušebny a pro interní potřeby
• zpracovávání podkladů pro nabídky řešení
• 80% pracovní doby manuální práce, 20% administrativa

Požadujeme

• Osobnost - odolnou vůči stresu
- aktivní, samostatnou
- zodpovědnou, spolehlivou
- týmového hráče
• orientaci v produktech stavební chemie a stavebnictví
• manuální zručnost a praktickou zkušenost s aplikací stavebních materiálů
• orientaci na zákazníka a obchodně marketingové myšlení výhodou
• ŘP sk. B nezbytný, E výhodou
• ochotu učit se novým věcem
• časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu po regionu, v případě potřeby po celé ČR
• uživatelskou znalost MS Office (Word, Outlook, IE)
• nástup dle dohody
• preferujeme kandidáty s min.4-letou praxí na obdobné pozici technika, stavbyvedoucího, mistra
• bydliště v oblasti měst Hradec Králové, Pardubice, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vrchlabí

Nabízíme

• náročná ale prestižní pozice u stabilní nadnárodní společnosti
• perspektivní zaměstnání s možným kariérním postupem
• motivující platové podmínky
• příjemné pracovní prostředí
• služební vůz s možností soukromého použití
• notebook s mobilním připojením na internet
• mobilní telefon
• rozšiřování znalostí nejnovějších technologií v oblasti stavební chemie na interních seminářích a školeních vedených specialisty z výzkumných laboratoří a technického oddělení mateřské centrály v Itálii
• další zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na studium AJ, sportovně relaxační služby)

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: region severovýchodní Čechy

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: stavbyvedoucí, stavební dozor, technik ve stavebnictví, technolog ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita