Typ nabídky

Minimální mzda

Přejímací technik Autokomplexu Drive Club Praha

referenční číslo: 74536B63 | aktuálnost: 02.05.2017

VIP motors s.r.o.

Do našeho stále rozvíjejícího se autokomplexu hledáme nového kolegu na pozici přejímacího technika.

Náplň práce

Práce spočívá v převzetí vozu od zákazníka a jeho následný výdej po opravě. Objednávaní dílu, řízení a vytváření cenových nabídek. Komunikace s klienty, vyhledávání nových klientů a příležitostí.

Požadujeme

Požadujeme dobré komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, rychle řešení požadavků, řidičský průkaz skupiny B, zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost, práci s PC, anglický jazyk, zvládání stresových situací a hlavně "lásku" k automobilům. Praxe v oboru není podmínkou.

Nabízíme

Nabízíme práci v mladém kolektivu, firemní benefity, zajímavé finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu a další výhody spojené s automobilovým průmyslem.

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 7 - Osadní 10

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy