Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač plastikářských lisů - plat až 40tis. Kč (P3147)

referenční číslo: 7450A8CB | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

připravuje a zajišťuje řádný rozjezd výroby dle pokynů mistra, hlavního seřizovače, technologa. Postupuje dle Eskalačních pravidel - zajištění požadované kvality výroby. Kontroluje dodržování pracovní a technologické kázně, Bozp. Zodpovídá za předávání informací další směně a nadřízeným pracovníkům. Zastavuje nebo zablokuje výrobu při odchylce od předepsaných standardů výroby.

Požadujeme

M/Ž, vyučení v oboru popř. SŠ strojního zaměření, min. 2 roky praxe - seřizování strojů (vstřikolisy, CNC), znalost vstřikování termoplastů, znalost čtení výkresové dokumentace, PC - MS Office

Nabízíme

základní mzda + příplatky za nepřetržitý/třísměnný provoz, po 3 měsících navýšení základní mzdy + pohyblivé složky mzdy závisející na kvalitě odvedené práce

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hlinsko,

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: obráběč kovů, obsluha stroje, operátor CNC strojů, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie