Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař (P3490)

referenční číslo: 73D015DA | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Oprava a údržba forem a zařízení pro výrobu a zpracování plastu, úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání, obsluha a programování CNC strojů

Požadujeme

M/Ž, technické vzdělání strojírenské, zkušenost s programováním CNC strojů výhodou, technické a zručné nadání, praxe v oboru výhodou

Nabízíme

Práce ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením, možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci, vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště: Ždírec nad Doubravou,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: nástrojař, nástrojář, obráběč kovů, operátor CNC strojů, soustružník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy