Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer investic/řízení projektů - výrobní společnost

referenční číslo: S011/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velkou výrobní firmu se zahraničním kapitálem, která se pohybuje ve výrobě technických kapalin, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
MANAŽER INVESTIC/ŘÍZENÍ PROJEKTŮ - výrobní společnost
Vaším úkolem bude připravovat investiční projekty až do fáze realizace a následně projektově řídit výstavbu, montáž nebo instalace.
Konkrétně budete zodpovědný za:
- určení priorit v technologických investicích
- definování všech vstupních parametrů
- finanční rozvahu - vstupní náklady, úspory apod.
- plán postupu
- interní schvalovací proces
- řízení realizační fáze projektů

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru
- zkušenost s investicemi - s přípravou schvalováním a plánováním
- praxe v řízení přípravy nebo realizace technologických projektů výhodou
- znalost příslušné legislativy - stavební zákon, posuzování vlivů na ŽP apod.
- dobré technické a ekonomické zázemí znalostí
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme samostatnou, odpovědnou pracovní pozici v rámci investičního rozhodování výrobní společnosti. Možnost seberealizace, dobrá mzda, výběr firemních benefitů.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita