Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant do kanceláře - Brno

referenční číslo: 729832E6 | aktuálnost: 11.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Jsme rychle rostoucí mezinárodní společnost, která se zabývá online obchodováním na burze, a hledáme mladé talenty, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a nadstandardní finanční ohodnocení, a kteří chtějí dál rozvíjet svoji osobnost.
V tuto chvíli na více pracovních míst v našich týmech rádi přivítáme absolventy i zkušené znalce.

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- uživatelskou znalost práce na PC
- čistý trestní rejstřík
- ochotu učit se novým věcem a cílevědomost, motivaci penězi
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- předchozí praxe v servisu a komunikaci s klienty výhodou

Náplň práce:
- telefonní akvizice
- osobní jednání s pozvanými klienty
- vyřizování emailové korespondence
- práce v týmu
- poskytování informací - zajišťování podpory klientů
- kontrola a support pro zákazníky

Nabízíme:
- pevnou pracovní dobu PO-PÁ
- fixní plat 15.000 Kč hrubého + motivační provize
- odborné zaškolení a možnost zvyšovat si kvalifikaci
- kariérní růst a možnost získání zajímavé pozice v rámci velmi perspektivního rozvíjejícího se projektu
- práce na HPP
- nástup možný Ihned nebo dle dohody

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy